    ARTNR XWH-SPC25-13
POWER DELIVERY USB-C 25W WALL CHARGER
XtremeMAC Wall Type-C PD 25W laddare, svart
Typ-C Power Delivery för snabb laddning
Utgång PD 5V 3A,9V 2,77A,12V 2,08A
Effekt: 25W Max
Gjord för de nya iPhones och iPads
Ingång 200-240V 50/60Hz
Lättvikt
Kompakt design
ARTNR XWH-SPC25-13
Lena Åstrand,Psykoterapi
(Kit 2.0 3.0 5mm 16GB Adapter ATEN Battery Black cable Cat6 D-Link DDR4 Delock DELTACO DIMM för för Galaxy HDMI iPad iPhone Jupio kabel KAPSOLO Kingston LSZH med Mini och patchkabel Peerless-AV Privacy Pro Samsung SATA Screen Svart Switch till Typ USB Vit white with