    ARTNR XWH-SPC140-03
POWER DELIVERY USB-C 140W WALL CHARGER for MacBook Pro 14′ & 16′
XtremeMAC Wall Type-C PD 140W laddare, vit
Ladda din nya MacBook Pro 14′ och 16′ på mindre än 2 timmar med den nya XtremeMac 140W PD-laddaren. Den ger också snabbladdning för alla andra MacBook, alla iPads, iPhones och alla smartphones, surfplattor eller andra bärbara datorer med USB-C-laddningsportar, samtidigt som ett överströmsskydd skyddar mot strömtillägg för att alltid skydda dina enheter. En extra snabbladdning USB-A-port ger snabbladdning för alla Samsung Galaxy, Galaxy Notes-modeller och andra USB-A-kompatibla enheter.
Typ-C Power Delivery för snabb laddning
PD 3.0 140W
Ladda MacBook Pro 14′ & 16′ på mindre än 2 timmar
4 portar (3C + 1A)
Ingång: AC100-240V 50/60Hz 2,2A max
C1+C2: 65W+65W (130W Max)
C3+A1: 5V/3A
C1/C2+C3/A1: 100W+30W (130W Max)
C1+C2+C3: 65W+45W+20W (130W Max)
C1+C2+A1: 65W+45W+18W (128W Max)
ARTNR XWH-SPC140-03
Lena Åstrand,Psykoterapi
(Kit 2.0 3.0 5mm 16GB Adapter ATEN Battery Black cable Cat6 D-Link DDR4 Delock DELTACO DIMM för för Galaxy HDMI iPad iPhone Jupio kabel KAPSOLO Kingston LSZH med Mini och patchkabel Peerless-AV Privacy Pro Samsung SATA Screen Svart Switch till Typ USB Vit white with