    ARTNR XWH-SPC30-03
POWER DELIVERY USB-C 30W WALL CHARGER
XtremeMAC 30W Power Delivery Väggladdare, vit
Den nya XtremeMac-laddaren är speciellt utvecklad för att ladda med full laddningshastighet de senaste iPads, iPhones och andra smartphones och surfplattor (Samsung, Huawei, LG, Google, etc.) tack vare USBC PD 30W-porten. Ett överströmsskydd skyddar mot strömpåslag för att alltid skydda dina enheter.
Typ-C Power Delivery för snabb laddning
PD 3.0 30W = Ladda på det snabbaste sättet alla surfplattor och smartphones.
Ingång: 100-240V
Utgång: 5V/3A,9V/3A, 12V/2.5A,15V/2A,20V/1.5A
Lättvikt
Kompakt design
ARTNR XWH-SPC30-03
Lena Åstrand,Psykoterapi
(Kit 2.0 3.0 5mm 16GB Adapter ATEN Battery Black cable Cat6 D-Link DDR4 Delock DELTACO DIMM för för Galaxy HDMI iPad iPhone Jupio kabel KAPSOLO Kingston LSZH med Mini och patchkabel Peerless-AV Privacy Pro Samsung SATA Screen Svart Switch till Typ USB Vit white with