D-Link Mini-GBIC SFP till 1000BaseLX, 10K, Single-Mode Fiber, Silver

D-Link Mini-GBIC SFP till 1000BaseLX, 10K, Single-Mode Fiber, Silver


1-Port Mini-GBIC SFP till 1000BaseLX Fiber Transciever för installationer upp till 10 kilometer


• Single-Mode Fiber Transciever
• -40 till 85°C driftstemperatur


ARTNR DIS-S310LX