    ARTNR XWH-SPC60-03
POWER DELIVERY USB-C 60W WALL CHARGER for MacBook Pro 13′
XtremeMAC 60W Type-C Power Delivery Väggladdare, vit
Ladda din MacBook Pro 13′ på mindre än 2 timmar med den nya XtremeMac 60W PD-laddaren. Den ger också snabbladdning för MacBook Air 13′, MacBook 12′, alla iPads, iPhones och de flesta smartphones, surfplattor eller andra bärbara datorer, samtidigt som ett överströmsskydd skyddar mot strömtillägg för att alltid skydda dina enheter.
Typ-C Power Delivery för snabb laddning
PD 3.0 60W
Ladda MacBook Pro 13′ på mindre än 2 timmar.
Ingång: 100-240V
Utgång: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A,15V/3A, 20V/3A
Lättvikt
Kompakt design
ARTNR XWH-SPC60-03
Lena Åstrand,Psykoterapi
(Kit 2.0 3.0 5mm 16GB Adapter ATEN Battery Black cable Cat6 D-Link DDR4 Delock DELTACO DIMM för för Galaxy HDMI iPad iPhone Jupio kabel KAPSOLO Kingston LSZH med Mini och patchkabel Peerless-AV Privacy Pro Samsung SATA Screen Svart Switch till Typ USB Vit white with