    ARTNR XWH-SPC45-03
POWER DELIVERY USB-C 45W WALL CHARGER for MacBook Air 13′
XtremeMAC 45W Type-C Power Delivery Väggladdare, vit
Ladda din MacBook Air 13′ på mindre än 2 timmar med den nya XtremeMac 45W PD-laddaren. Den ger också snabbladdning för MacBook 12′, alla iPads, iPhones och de flesta smartphones, surfplattor eller andra bärbara datorer, samtidigt som ett överströmsskydd skyddar mot strömtillägg för att alltid skydda dina enheter.
Typ-C Power Delivery för snabb laddning
PD 3.0 45W
Ladda MacBook Air 13′ på mindre än 2 timmar.
Ingång: 100-240V
Utgång: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A,15V/3A, 20V /2,25A
Lättvikt
Kompakt design
ARTNR XWH-SPC45-03
Lena Åstrand,Psykoterapi
(Kit 2.0 3.0 5mm 16GB Adapter ATEN Battery Black cable Cat6 D-Link DDR4 Delock DELTACO DIMM för för Galaxy HDMI iPad iPhone Jupio kabel KAPSOLO Kingston LSZH med Mini och patchkabel Peerless-AV Privacy Pro Samsung SATA Screen Svart Switch till Typ USB Vit white with