    ARTNR PSM-5V-55-B
Etikett: PSM-5V-55-B
  • D-Link Strömadapter, 15 Watt, 5V, 3A, DC-uttag 5,5mm, UK/Euro, svart
    D-Link Strömadapter, 15 Watt, 5V, 3A, DC-uttag 5,5mm, utbytbar UK/Euro plug, svart Strömadapter från D-Link som är kompatibel med följande enheter från D-Link: DCS-5222L, DCH-G020, DAP-2310, DCS-942L, DCS-932L, DCS-933L, DCS-2132L, DCS-2210L, DCS-2130L, DCS-2136L, DCS-2332L, DIR-600, DIR-605L, DAP-1360 C2, DIR-615, DIR-809, GO-RT-N150, DCS-6010L, DCS-7010L ARTNR PSM-5V-55-B