    ARTNR PSM-5V-55-B
D-Link Strömadapter, 15 Watt, 5V, 3A, DC-uttag 5,5mm, UK/Euro, svart
D-Link Strömadapter, 15 Watt, 5V, 3A, DC-uttag 5,5mm, utbytbar UK/Euro plug, svart