    ARTNR LS-QW45-PD
Etikett: LS-QW45-PD
  • 45W USB-C wall Charger
    LVSUN 45W Väggladdare, 45W, 2xUSB-A, 1xUSB-C PD, svart Väggladdare med tre USB-portar, en USB-C-port och två USB-A-portar. USB-C-porten stöder USB-C PD 5V/9V/12V/15V 3A och 18V/20V 2,25A. De två USB-A-portarna har en kombinerad maxutgång på 5V 3A. ARTNR LS-QW45-PD