    ARTNR LS-QW45-PD
45W USB-C wall Charger
LVSUN 45W Väggladdare, 45W, 2xUSB-A, 1xUSB-C PD, svart
Väggladdare med tre USB-portar, en USB-C-port och två USB-A-portar. USB-C-porten stöder USB-C PD 5V/9V/12V/15V 3A och 18V/20V 2,25A. De två USB-A-portarna har en kombinerad maxutgång på 5V 3A.
ARTNR LS-QW45-PD
Lena Åstrand,Psykoterapi
(Kit 2.0 3.0 5mm 16GB Adapter ATEN Battery Black cable Cat6 D-Link DDR4 Delock DELTACO DIMM för för Galaxy HDMI iPad iPhone Jupio kabel KAPSOLO Kingston LSZH med Mini och patchkabel Peerless-AV Privacy Pro Samsung SATA Screen Svart Switch till Typ USB Vit white with