    ARTNR DIS-N480-48
Etikett: DIS-N480-48
  • D-Link Nätaggregat, DIN-Skena, 480W, 21,6-29V, svart
    D-Link Nätaggregat, DIN-Skena, 480W, 21,6-29V, svart TS-35/7,5 eller 15 montering, ultralätt strömförsörjningsenhet från D-Link med en effekt på 480W 48VDC • Ingång: 90 ~ 264VAC• Utgång: 48 ~ 55V DC• -30 till 70 ° C driftstemperatur• Kompatibel med DIS-100G, DIS-300G ARTNR DIS-N480-48