    ARTNR DIS-N480-48
D-Link Nätaggregat, DIN-Skena, 480W, 21,6-29V, svart
TS-35/7,5 eller 15 montering, ultralätt strömförsörjningsenhet från D-Link med en effekt på 480W 48VDC
• Ingång: 90 ~ 264VAC
• Utgång: 48 ~ 55V DC
• -30 till 70 ° C driftstemperatur
ARTNR DIS-N480-48
Lena Åstrand,Psykoterapi
(Kit 2.0 3.0 5mm 16GB Adapter ATEN Battery Black cable Cat6 D-Link DDR4 Delock DELTACO DIMM för för Galaxy HDMI iPad iPhone Jupio kabel KAPSOLO Kingston LSZH med Mini och patchkabel Peerless-AV Privacy Pro Samsung SATA Screen Svart Switch till Typ USB Vit white with