    ARTNR XS35GSV2
Shuttle Barebone, extern nätdel, Intel Atom D525 1,8GHz, AMD Radeon HD7410M, HDMI/VGA, GBLAN, WLAN, 1xSO-DIMM, minneskortläsare, svart
Väldigt tunn och liten datorbox med fotstöd och plats för 1×2,5″ enhet och 1xSlimCD/DVD-enhet.
Inbyggd grafikkort, ljudkort, gigabit nätverkskort och trådlös 802.11b/g/n nätverkskort.
Anslutningar:
5xUSB 2.0 Typ A hona.
1xHD15 hona.
1xHDMI hona.
1xRJ45 hona.
2×3,5mm hona.
1xStrömingång.
Nätdel, strömkabel, fäste ingår i förpackningen.
Mått med fotstöd(BxDxH): 100x252x185mm.
Mått utan fotstöd(BxDxH): 38,5x252x162mm.
ARTNR XS35GSV2
Lena Åstrand,Psykoterapi
(Kit 2.0 3.0 5mm 16GB Adapter ATEN Battery Black cable Cat6 D-Link DDR4 Delock DELTACO DIMM för för Galaxy HDMI iPad iPhone Jupio kabel KAPSOLO Kingston LSZH med Mini och patchkabel Peerless-AV Privacy Pro Samsung SATA Screen Svart Switch till Typ USB Vit white with