    ARTNR WISPY-BUN-CHAN-24
Wispy 2.4GHz bundle
Wispy 2.4GHz bundle, svart
• Antenn – RP-SMA
• Frekvensomfång 2.400 – 2.495 GHz
• Koppla in och installera på några sekunder
ARTNR WISPY-BUN-CHAN-24
Lena Åstrand,Psykoterapi
(Kit 2.0 3.0 5mm 16GB Adapter ATEN Battery Black cable Cat6 D-Link DDR4 Delock DELTACO DIMM för för Galaxy HDMI iPad iPhone Jupio kabel KAPSOLO Kingston LSZH med Mini och patchkabel Peerless-AV Privacy Pro Samsung SATA Screen Svart Switch till Typ USB Vit white with