    ARTNR UBI-US-8-150W
Ubiquiti UniFiSwitch 8-port Switch, 150W PoE, Gigabit Ethernet, SFP, v
Ubiquiti UniFiSwitch 8-port Switch, 150W PoE, Gigabit Ethernet, SFP, vit
En fläktlös UniFi Switch som ger tyst men kraftfull prestanda med sina 10 oberoende switch portar, som även delar på totalt 150W PoE- Åtta Gigabit Ethernet-portar erbjuder 802.3af/PoE+ eller 24V passiv PoE, och två SFP-portar erbjuder optisk anslutning.
Åtta Gigabit RJ45-portar erbjuder olika effektutgångar: Automatisk avkänning av IEEE 802.3af / PoE / PoE + och 24V passiv PoE, och två SFP-portar ger optiska fiberanslutningsmöjligheter för länkhastigheter upp till 1 Gbps.
• 8x Gigabit RJ45 PoE Ethernet-portar
• 150W Aktiv PoE 24V
• 2x 1 Gbps SFP
• 70 Gbps icke-blockerande genomströmning
• 140 Gbps Switching Capacity
• Sömlös integrering med UniFi Controller-mjukvaran
Mått(BxDxH): 235 x 43 x 204 mm
ARTNR UBI-US-8-150W
Lena Åstrand,Psykoterapi
(Kit 2.0 3.0 5mm 16GB Adapter ATEN Battery Black cable Cat6 D-Link DDR4 Delock DELTACO DIMM för för Galaxy HDMI iPad iPhone Jupio kabel KAPSOLO Kingston LSZH med Mini och patchkabel Peerless-AV Privacy Pro Samsung SATA Screen Svart Switch till Typ USB Vit white with