    ARTNR UBI-US-24-500W
UnifiSwitch 24 GE ports 500W passive POE af-at-passive24
Ubiquiti UniFi US-24-500W, 24xGigabit-portar, PoE + 802.3at / av, 500W PoE-utgång, silver
• 24xGigabit RJ45-portar
• 2xSFP-portar
• 1xSerial Console Port
• Ej blockerande genomströmning: 26 Gbps
• Växlingskapacitet: 52 Gbps
• Vidarebefordran: 38,69 Mpps
• Maximal strömförbrukning: 500W
• Stöder PoE + IEEE 802.3at / av och 24V Passive PoE
• Rackmonterbar
Mått (BxDxH): 485×285,4×43,7mm
Vikt: 4,8 kg
ARTNR UBI-US-24-500W
Lena Åstrand,Psykoterapi
(Kit 2.0 3.0 5mm 16GB Adapter ATEN Battery Black cable Cat6 D-Link DDR4 Delock DELTACO DIMM för för Galaxy HDMI iPad iPhone Jupio kabel KAPSOLO Kingston LSZH med Mini och patchkabel Peerless-AV Privacy Pro Samsung SATA Screen Svart Switch till Typ USB Vit white with