    ARTNR UBI-US-16-150W
Ubiquiti UniFi Gigabit Switch, 16-portar, 150W PoE, vit
UniFi Switch ger robust prestanda över sina 18 oberoende switch portar. Två SFP-portar erbjuder optisk anslutning och 16 Gigabit Ethernet-portar erbjuder 802.3af/at PoE+ eller 24V passiv PoE som delar på totalt 150W.
Sexton Gigabit RJ45-portar erbjuder olika effektutgångar: automatisk avkänning av IEEE 802.3af/at PoE/PoE+ och 24V passiv PoE, och två SFP-portar ger optiska fiberanslutningsalternativ för att stödja upplänkar på upp till 1 Gbps.
• 2x SFP-portar
• 1x seriell konsolport
• 16x Gigabit RJ45-portar
• Växlingskapacitet: 36 Gbps
• Vidarebefordran: 26,78 Mpps
• Maximal strömförbrukning: 150W
• Ej blockerande genomströmning: 18 Gbps
• Stöder PoE + IEEE 802.3at / av och 24V Passive PoE
• Rackmonterbar eller väggmonterbar med rackmonteringsfäste (ingår)
Mått (BxDxH): 235 x 43 x 204 mm
Vikt: 1,65 kg
ARTNR UBI-US-16-150W
Lena Åstrand,Psykoterapi
(Kit 2.0 3.0 5mm 16GB Adapter ATEN Battery Black cable Cat6 D-Link DDR4 Delock DELTACO DIMM för för Galaxy HDMI iPad iPhone Jupio kabel KAPSOLO Kingston LSZH med Mini och patchkabel Peerless-AV Privacy Pro Samsung SATA Screen Svart Switch till Typ USB Vit white with