    ARTNR UBI-ES-8-150W
EdgeSwitch 8 GE ports 150W POE 802.3af/at passive24/48
Ubiquiti EdgeSwitch 8 150W 802.3af/at passiv PoE Switch, PoE/PoE+ eller 24V passiv PoE, svart
EdgeSwtich är kompakt och kommer med flertalet portkonfigurationer: åtta Gigabit Ethernetportar som har stöd för PoE+ samt två SFP-portar för fiberanslutningar. Den kan användas på ett skrivbord eller väggmonteras. Den har en total budget på 150W, dom åtta Gigabit-portarna har auto-sensing IEEE 802.3af/at PoE/PoE+ eller 24V passiv PoE.
Mått(BxDxH): 204x235x43mm
Vikt: 1,8kg
ARTNR UBI-ES-8-150W
Lena Åstrand,Psykoterapi
(Kit 2.0 3.0 5mm 16GB Adapter ATEN Battery Black cable Cat6 D-Link DDR4 Delock DELTACO DIMM för för Galaxy HDMI iPad iPhone Jupio kabel KAPSOLO Kingston LSZH med Mini och patchkabel Peerless-AV Privacy Pro Samsung SATA Screen Svart Switch till Typ USB Vit white with