• Nexa Plug-in mottagare, på/av, inomhus, MYCR-3500
    NEXA MYCR-3500 plugin på/av, System Nexa 433,92MHz, 32 minnesplatser, vit
    • Radioprotokoll/frekvens: System Nexa/433,92 MHz
    • Räckvidd: Upp till 30 meter
    • Strömkälla: 220–240 VAC~50Hz
    • Maxbelastning: 3500W (resistiv last)
    • Antal minnesplatser: 32 st
    • Strömförbrukning vid standby: under 1 W
    Mått(BxDxH): 53x53x58mm
    ARTNR GT-298
Etikett: MYCR-3500
    NEXA MYCR-3500 plugin på/av, System Nexa 433,92MHz, 32 minnesplatser, vit Plug-in mottagare med på/av-knapp på mottagaren. Fungerar med System Nexas fjärrkontroller och sändare. Systemet är självlärande vilket ger en mycket enkel och flexibel installation och full kompatibilitet med övriga produkter i System Nexa. Kan byggas ut med diverse olika mottagare exempelvis skymningsrelän och rörelsevakter. Smart…