• Mikrotik MTP250-53V47-OD Outdoor AC/DC psu with 53V 250W output
    Mikrotik MTP250-53V47-OD, Utomhus 53V 250W AC/DC strömförsörjningsenheter för MikroTik netPower produktlinje, svart
    MTP250-53V47-OD kan mata ut 53V 250W, medan MTP250-26V94-OD fungerar med en 26V 250W uteffekt. Båda nätaggregaten kommer i en robust IP67-kapsling med extra skydd mot damm och fukt.
    • Produktkod MTP250-53V47-OD
    • Boxstorlek (LWH) 240 x 46,5 x 69
    • Certifiering CE, EAC, ROHS
    • IP67
    • Testad omgivningstemperatur -40°C till 70°C