• Mikrotik MTP250-26V94-OD Outdoor AC/DC psu with 26V 250W output
    Mikrotik MTP250-26V94-OD Utomhus 26V 250W AC/DC nätaggregat för MikroTik
    Medan MTP250-53V47-OD (se relaterade produkter) kan mata ut 53V 250W, fungerar MTP250-26V94-OD med en 26V 250W utgång. Båda nätaggregaten levereras i ett robust IP67 -hölje med extra skydd mot damm och fukt.