    ARTNR MKT-10049
Etikett: MKT-10049
  • Mikrotik MTAD-5G-3 mANT 30dBi 5Ghz Dish ant precision aligmnent mount
    Mikrotik mANT30 PA Professionell 5 GHz Parabolantenn, 30 dBi, 100 W, vit mANT30 är en professionell 5 GHz 30dBi parabolantenn, byggd enligt de högsta industristandarderna. mANT är utofrmad för att sömlöst itegrera med MikroTiks Basebox-produkter, men kan även användas med alla polmonterade trådlösa enheter med hjälp utav den medföljande FlexGuide-kabeln. • 50 ohm impedans• 100W…