    ATEN 0AD8-1605-24M1, extra nätadapter för ATEN-produkter, svart
    Fungerar som strömförsörjning för följande produkter:
    • Ingång: 100-240V AC
    • Utgång: 5,3V 2,4A
    • Plugg: 4×1,5x9mm