    ARTNR SYNO-0035
Synology RackStation RS2418RP+, 12x 2,5″/3,5″-fack, DDR4, Quad-Core CP
Synology RackStation RS2418RP+, 12x 2,5″/3,5″-fack, DDR4, Quad-Core CPU, svart
• 2x 500W Nätaggregat (RP)
• 12x 2,5 ”/ 3,5” SATA fack
• Upp till 64 GB DDR4 (4x 16 GB)
• 4x Gigabit Ethernet RJ-45-portar
• Intel Atom C3538 2,1 GHz Quad-Core CPU
Mått(BxDxH): 88 x 482 x 724 mm
Vikt: 13,85 kg
ARTNR SYNO-0035
Lena Åstrand,Psykoterapi
(Kit 2.0 3.0 5mm 16GB Adapter ATEN Battery Black cable Cat6 D-Link DDR4 Delock DELTACO DIMM för för Galaxy HDMI iPad iPhone Jupio kabel KAPSOLO Kingston LSZH med Mini och patchkabel Peerless-AV Privacy Pro Samsung SATA Screen Svart Switch till Typ USB Vit white with