    ARTNR SMT-VO5/24
Smarteq VO5/24 5dBi omni SMA-female
Smarteq Vo5/24 Rundstrålande 2,4 GHz antenn, 5 dBi, konformad radom, SMA, vit
Rundstrålande antenn 5 dBi 2,4 GHz avsedd för inomhus- eller utomhusmontage. Monteras oftast i innertaket av lager- och industrilokaler.
• Ansluts via SMA (hona)
• 5 dBi antennförstärkning
• Kan vägg- eller stolpmonteras
• 35-50mm monteringsfäste ingår
• Rundstrålande 2,4 GHz (WiFi) antenn
Mått(BxDxH): 122 x 122 x 130 mm
Vikt: 190 g
ARTNR SMT-VO5/24
Lena Åstrand,Psykoterapi
(Kit 2.0 3.0 5mm 16GB Adapter ATEN Battery Black cable Cat6 D-Link DDR4 Delock DELTACO DIMM för för Galaxy HDMI iPad iPhone Jupio kabel KAPSOLO Kingston LSZH med Mini och patchkabel Peerless-AV Privacy Pro Samsung SATA Screen Svart Switch till Typ USB Vit white with