    ARTNR SMP-USBC60PD
DELTACO 60W USB-C Laptopladdare, 1x USB-A, PD 2.0, 3A, svart
Ladda din bärbara dator, surfplatta och smartphone som använder USB-C med denna väggadapter som kan leverera upp till 60W ström. Förvara en extra i hemmet, på jobbet eller inför din nästa resa. Du kan även ladda ytterligare en enhet med USB-A-porten på framsidan, som kan leverera upp till 2,4A. Möjligtvis gör den här en av de enda väggadaptrarna du behöver ta med dig.
• 2m kabellängd
• 1x USB-A 2.4A laddningsport
• USB Power Delivery 2.0 (PD 3.0)
• USB-C PD-utgång: 5V/9V/12V/15V/19V/20V vid 3A
• Kompatibel med de flesta USB-C-enheter och enheter med inbyggt PD-protokoll
Mått (BxDxH): 70 x 105 x 30 mm
Vikt: 215 g
ARTNR SMP-USBC60PD
Lena Åstrand,Psykoterapi
(Kit 2.0 3.0 5mm 16GB Adapter ATEN Battery Black cable Cat6 D-Link DDR4 Delock DELTACO DIMM för för Galaxy HDMI iPad iPhone Jupio kabel KAPSOLO Kingston LSZH med Mini och patchkabel Peerless-AV Privacy Pro Samsung SATA Screen Svart Switch till Typ USB Vit white with