    ARTNR SMP-NET40
FSP laddare för netbook, 40W, 19V, 2,1A, utbytbara kontakter
Levereras med fem olika kontakter:
Inner-/ytterdiameter: 1,7/4mm. Gul.
Inner-/ytterdiameter: 1,7/5,5mm. Orange.
Inner-/ytterdiameter: 4,3/6,5mm. Blå.
Inner-/ytterdiameter: 2,5/5,5mm. Vit.
Inner-/ytterdiameter: 0,7/2,5mm. Svart.
ARTNR SMP-NET40
Lena Åstrand,Psykoterapi
(Kit 2.0 3.0 5mm 16GB Adapter ATEN Battery Black cable Cat6 D-Link DDR4 Delock DELTACO DIMM för för Galaxy HDMI iPad iPhone Jupio kabel KAPSOLO Kingston LSZH med Mini och patchkabel Peerless-AV Privacy Pro Samsung SATA Screen Svart Switch till Typ USB Vit white with