    ARTNR SMP-90WUC8
DELTACO laddare för notebook, automatisk spänning, 15-19,5V, 90W, 8 olika kontakter, USB-ström, LCD-display, 1,5+1,5m, svart
• Automatisk spänning, kontakten du använder bestämmer vilken ström adaptern levererar.
• Åtta olika kontaker som passar de flesta av marknadens notebook-modeller.
• Apparatkabel med rak CEE 7/16 till rak IEC 60320 C7 ingår.
• LCD-display som visar aktuell spänning.
• Kardborrdband ingår för smidig och bekväm kabelhantering.
Kontakter som ingår:
Kontakt M1: 15V 6A, ytter-/innerdiameter: 6,3/3mm.
Kontakt M2: 16V 5,6A, ytter-/innerdiameter: 5,5/2,5mm.
Kontakt M3: 16V 5,6A, ytter-/innerdiameter: 6,5/4,4mm.
Kontakt M4: 18,5V 4,8A, ytter-/innerdiameter: 4,8/1,7mm.
Kontakt M5: 19V 4,7A, ytter-/innerdiameter: 5,5/2,5mm.
Kontakt M6: 19V 4,7A, ytter-/innerdiameter: 5/3mm.
Kontakt M7: 19V 4,7A, ytter-/innerdiameter: 5,5/2,1mm.
Kontakt M8: 19,5V 4,6A, ytter-/innerdiameter: 6/4,4mm.
MÃ¥tt(BxDxH): 55x129x30mm.
ARTNR SMP-90WUC8
Lena Åstrand,Psykoterapi
(Kit 2.0 3.0 5mm 16GB Adapter ATEN Battery Black cable Cat6 D-Link DDR4 Delock DELTACO DIMM för för Galaxy HDMI iPad iPhone Jupio kabel KAPSOLO Kingston LSZH med Mini och patchkabel Peerless-AV Privacy Pro Samsung SATA Screen Svart Switch till Typ USB Vit white with