    ARTNR SMP-120WD
DELTACO laddare för notebook, 15-20 V, 8 A, 120 W, LED-display, svart
DELTACO laddare för bärbar dator, 15-20 V, 8 A, 120 W, LED-display, automatisk spänning, olika kontakter, svart
• Passar till de flesta modeller
• Spänningskodade utbytbara spetsar
Kontakt 1. Inner-/ytterdiameter:  4,4/6,4 mm 16 V/7,5 A
Kontakt 2. Inner-/ytterdiameter:  4,4/6,4 mm 19.5 V/6,15 A
Kontakt 3. Inner-/ytterdiameter:  3/6,3 mm 15 V/8 A
Kontakt 4. Inner-/ytterdiameter:  2,5/5,5 mm 16 V/7,5 A
Kontakt 5. Inner-/ytterdiameter:  2,5/5,5 mm 18-19 V/6,66-6,31 A
Kontakt 6. Bredd/Höjd:            3-pin (7,17/7,28 mm) 20 V/6 A
Kontakt 7. Inner-/ytterdiameter:  1,7/5,5 mm 18-19 V/6,66-6,31 A
Kontakt 8. Inner-/ytterdiameter:  1,7/4,8 mm 18-19 V/6,66-6,31 A
Kontakt 9. Inner-/ytterdiameter:  5,0/7,4 mm 19,5 V/6,15 A
Kontakt 10. Inner-/ytterdiameter: 5/7,4 mm 18-19 V/6,66-6,31 A
Kontakt 11. Inner-/ytterdiameter: 2,1/5,5 mm 19,5 V/6,31 A
Kontakt 12. Inner-/ytterdiameter: 3,0/1,0 mm 19,3 V/6,3 A
Kontakt 13. Inner-/ytterdiameter: 11/4,6 mm 20 V/6 A
Kontakt 14. Inner-/ytterdiameter: 4,5/3,0 mm 19,5 V/6,15 A
Mått (BxDxH): 55 x 140 x 30 mm
ARTNR SMP-120WD
Lena Åstrand,Psykoterapi
(Kit 2.0 3.0 5mm 16GB Adapter ATEN Battery Black cable Cat6 D-Link DDR4 Delock DELTACO DIMM för för Galaxy HDMI iPad iPhone Jupio kabel KAPSOLO Kingston LSZH med Mini och patchkabel Peerless-AV Privacy Pro Samsung SATA Screen Svart Switch till Typ USB Vit white with