    ARTNR SDR-FSP120W
FSP billaddare för notebook, 120W, 19V, 6A, olika kontakter
Levereras med nio olika kontakter:
Inner-/ytterdiameter: 1,7/4,75mm. Gul.
Inner-/ytterdiameter: 1,7/5,5mm. Orange.
Inner-/ytterdiameter: 2,1/5,5mm. Blå.
Inner-/ytterdiameter: 2,5/5,5mm. Vit.
Inner-/ytterdiameter: 6,3/3mm. Grön.
Inner-/ytterdiameter: 6,5/4,3mm. Gul.
Inner-/ytterdiameter: 7,4/5mm. Svart.
Inner-/ytterdiameter: 7,9/5,6mm. Svart.
Inner-/ytterdiameter: 7,4/5mm. Röd.
ARTNR SDR-FSP120W
Lena Åstrand,Psykoterapi
(Kit 2.0 3.0 5mm 16GB Adapter ATEN Battery Black cable Cat6 D-Link DDR4 Delock DELTACO DIMM för för Galaxy HDMI iPad iPhone Jupio kabel KAPSOLO Kingston LSZH med Mini och patchkabel Peerless-AV Privacy Pro Samsung SATA Screen Svart Switch till Typ USB Vit white with