    ARTNR NTX-WS-26-500-DC
NETONIX Switch WS-26-500-DC 24xGE PoE ports 2xSFP 500W
Netonix WISP-switch WS-26-DC, 24xGBLAN-portar, 2xSFP uplink-portar, PoE, svart
Om du har en 48V-54V PSU borde du istället använda WS-26-DC Switchen.
500 Watt SMART DC PSU accepterar 9V till 72V DC variabel input och erbjuder oavbruten 24V och 48V PoE
Switchen har:
500 Watt PoE budget när input Volt är under 19V
450 Watt PoE budget när input Volt är under 16V
380 Watt PoE budget när input Volt är under 14V
300 Watt PoE budget när input Volt är över 11V
250 Watt PoE budget när input Volt är under 11V
VARNING: Denna switch är inte konstruerad för att fungera på negativ 48V. Användning av -48V DC kommer att skada switchen eftersom den inte har isolerad ingångsström.
• Tillverkad och monterad i Nordamerika
• Standard skrivbord / väggmontering
• Extra 19 ”rackmonteringssats / Din Rail kit (ingår ej)
• Driftstemperatur -25 till 55 ° C
• Seriekonsolport
• Passiva PoE nuvarande sensorer på varje port
Mått (BxDxH): 343x168x44mm
ARTNR NTX-WS-26-500-DC
Lena Åstrand,Psykoterapi
(Kit 2.0 3.0 5mm 16GB Adapter ATEN Battery Black cable Cat6 D-Link DDR4 Delock DELTACO DIMM för för Galaxy HDMI iPad iPhone Jupio kabel KAPSOLO Kingston LSZH med Mini och patchkabel Peerless-AV Privacy Pro Samsung SATA Screen Svart Switch till Typ USB Vit white with