    ARTNR NTX-WS-26-400-AC
NETONIX Switch WS-26-400-AC 24xGE PoE ports 2xSFP 400W
Netonix WISP WS-26-400-AC 24-Portars Hanterad Switch, PoE, 2x SFP, svart
• 2x SFP Platser
• RS-232 Seriell konsolport
• 24V Passiv PoE på alla portar
• 24x 10/100 RJ45 Ethernet portar med Passiv PoE
• Valfritt 19″ installationskit för rackmontering
• Utformad för WISP-industrin (Wireless Internet Service Provider)
Mått(BxDxH): 343 x 273 x 44 mm
ARTNR NTX-WS-26-400-AC
Lena Åstrand,Psykoterapi
(Kit 2.0 3.0 5mm 16GB Adapter ATEN Battery Black cable Cat6 D-Link DDR4 Delock DELTACO DIMM för för Galaxy HDMI iPad iPhone Jupio kabel KAPSOLO Kingston LSZH med Mini och patchkabel Peerless-AV Privacy Pro Samsung SATA Screen Svart Switch till Typ USB Vit white with