    ARTNR NTX-PA-50V-65W
NETONIX WS-6-MINI 50V 65 Watt Power Adapter
Netonix NPOE-5VV-65W PoE-adapter för WS-6-MINI, inkl. strömkabel, svart
• Ingång: 100-240V AC 50/60 Hz
• Maximal dragning: 1.5A MAX
• I.T.E Strömförsörjning
• Certifieringar: CE, UL
ARTNR NTX-PA-50V-65W
Lena Åstrand,Psykoterapi
(Kit 2.0 3.0 5mm 16GB Adapter ATEN Battery Black cable Cat6 D-Link DDR4 Delock DELTACO DIMM för för Galaxy HDMI iPad iPhone Jupio kabel KAPSOLO Kingston LSZH med Mini och patchkabel Peerless-AV Privacy Pro Samsung SATA Screen Svart Switch till Typ USB Vit white with