    ARTNR MKT-10079
Mikrotik RB911-5HACD Lite5 ac 64MB 1xLAN 2×2 mimo 2xMMCX L3
MIKROTIK RB / 911-5HacD (Lite5 ac), PoE in, RouterOS, grön
911 Lite5 ac är uppgradering för Mikrotik lågkostnads 911 Lite5 dubbelmodell.
Det är en liten trådlös router av typen CPE-typ RouterBOARD med ett integrerat trådlöst kort med 5 GHz-kort, nu med 802.11ac-support. Den är utrustad med kraftfull 650MHz CPU och 64MB, perfekt för att bygga anpassade 5Ghz CPE- eller Backhaul-enheter. Enheten är utrustad med 10/100 Mbps Ethernet-port.
Specifikation:
• Produktkod: RB911-5HacD
• CPU-nominell frekvens: 650 MHz
• CPU-kärnantal: 1
• RAM-storlek: 64 MB
• 10/100 Ethernet-portar: 1
• Trådlösa standarder: 802.11a / n / ac
• Trådlös chipmodell: QCA9882
• PoE i: Ja
• Inbyggd ingångsspänning: 10 V – 30 V
• Mått: 113 x 89 mm
• Operativsystem: RouterOS
• Licensnivå: 3
• CPU: QCA9531
• Max strömförbrukning 7W
• Antal kedjor: 2
• Förvaringstyp: FLASH
• Förvaringsstorlek: 16 MB
Trådlösa specifikationer:
• 5 GHz
• TX, RX
• 6Mbit / s 29-95
• 54Mbit / s 26-81
• MCS0 29-95
• MCS7 25-77
ARTNR MKT-10079
Lena Åstrand,Psykoterapi
(Kit 2.0 3.0 5mm 16GB Adapter ATEN Battery Black cable Cat6 D-Link DDR4 Delock DELTACO DIMM för för Galaxy HDMI iPad iPhone Jupio kabel KAPSOLO Kingston LSZH med Mini och patchkabel Peerless-AV Privacy Pro Samsung SATA Screen Svart Switch till Typ USB Vit white with