    ARTNR IGN-ML2-5-60-BF-18
IgniteNet PTMP 60GHz 5GHz w Int 18dBi 60GHz 14dBi 5GHz 120d
IgniteNet MetroLinq 2,5 60 Strålformande sektorantenn, 60 GHz, 120 grader, 2 Gbps, vit
MetroLinq 2.5G 60  är en kraftfull 60 GHz MultiPoint sektorantenn som kommer utrustad med den senaste tekniken från IgniteNet. Den nya radion kan uppnå hastigheter upp till 2,5 Gbps, vilket gör det snabbt och kostnadseffektivt att bygga ut trådlösa nätverk med flera gigabit-klienter, framtidssäkra snabbt och kostnadseffektivt. Med hjälp av den strålformande antennen kan hela 120° område från atennenes riktning täckas med förbättrad prestanda och automatiskt strålforma till en specifik klient när data överförs och tas emot.
• 5 GHz Failover
• 120 grader av täckning
• Beamforming till en specifik klient
• Kan monteras på en stolpe eller vägg
• Använder det licensfria 60 GHz-bandet
• Hastigheter upp till 2,5 Gbps (60 GHz)
Mått(BxDxH): 190 x 60 x 190 mm
Vikt: 2 kg
ARTNR IGN-ML2-5-60-BF-18
Lena Åstrand,Psykoterapi
(Kit 2.0 3.0 5mm 16GB Adapter ATEN Battery Black cable Cat6 D-Link DDR4 Delock DELTACO DIMM för för Galaxy HDMI iPad iPhone Jupio kabel KAPSOLO Kingston LSZH med Mini och patchkabel Peerless-AV Privacy Pro Samsung SATA Screen Svart Switch till Typ USB Vit white with