    ARTNR IGN-ML2-5-60-19
IgniteNet 60GHz 5GHz w Int 36dBi 60GHz & 22dBi 5GHz mnt excl
IgniteNet MetroLinq 60 GHz PTP/PTMP Radio, 36 dBi antenn, 1,2 km räckvidd, 5 GHz failover, vit
IgniteNets MetroLinq 60 är världens första kostnadseffektiva 60 GHz PTP/PTMP-radio som möjliggör högpresterande, störningsfria anslutningar över hela världen. MetroLinq innehåller även en annan 5 GHz-radio som kan konfigureras som PTP (failover) för att erbjuda redundans utan extra hårdvara eller komplexitet.
• WISP
• Upp till 1,2 km räckvidd
• Robust väderbeständig design
• Monteringsfästen medföljer ej
• Upp till 2,5 Gbps genomströmning
• Gigabit länk byggnad-till-byggnad
• 4K CCTV för metropolitiska områden
• Valfri 3G/4G backhaul/failover med USB-modem
• 36 dBi 60 GHz antenn och 16 dBi 5Ghz antenn för failover
Mått (BxDxH): 347 x 254 x 193 mm
Vikt: 2,1 kg
ARTNR IGN-ML2-5-60-19
Lena Åstrand,Psykoterapi
(Kit 2.0 3.0 5mm 16GB Adapter ATEN Battery Black cable Cat6 D-Link DDR4 Delock DELTACO DIMM för för Galaxy HDMI iPad iPhone Jupio kabel KAPSOLO Kingston LSZH med Mini och patchkabel Peerless-AV Privacy Pro Samsung SATA Screen Svart Switch till Typ USB Vit white with