    ARTNR GPX-750FC
Chieftec 750W ATX,80PLUS GOLD,cable-mgt,retail
Chieftec PowerUp series 750 W PSU, 80+ gold, ATX 12V ver 2.53, svart
En hög effektdensitetsdesign gör att denna serie kan leverera upp till 850 W effekt i en kompakt formfaktor, som bara mäter 14 cm i total längd, samtidigt som den uppnår 80 PLUS Gold-certifierad effektivitet. Den kompakta storleken i kombination med den helt modulära kabelhanteringen gör att PowerUp-serien kan användas bekvämt i mindre byggnader, där en kort PSU behövs, , medan långa och platta svarta kablar stöder datorbyggen i stora chassin.
• 80 PLUS Gold certifierad effektivitet
• Helt modulär kabelhantering
• Full-bridge LLC-omvandlare med DC-till-DC-teknik
• Låg krusning och tät spänningsreglering
• 5 års garanti
Vikt: 2.3 kg
ARTNR GPX-750FC
Lena Åstrand,Psykoterapi
(Kit 2.0 3.0 5mm 16GB Adapter ATEN Battery Black cable Cat6 D-Link DDR4 Delock DELTACO DIMM för för Galaxy HDMI iPad iPhone Jupio kabel KAPSOLO Kingston LSZH med Mini och patchkabel Peerless-AV Privacy Pro Samsung SATA Screen Svart Switch till Typ USB Vit white with