    ARTNR DEL-109UK-10
DELTACO apparatkabel, UK, BS 1363-IEC C13, 10A, 2M, Black
DELTACO apparatkabel, UK, för anslutning mellan enhet och vägguttag, vinklad BS 1363 till rak IEC 60320 C13, max 250V/10A, 10 A keramisk säkring, 2m, svart
Används för att ansluta t.ex. ett nätagg till ett UK-uttag.
Längd: 2m
Anslutningar: vinklad BS 1363, rak IEC C13
Kabel: 3×1.0mm2
Säkring: 10A
Max 250V/10A
ARTNR DEL-109UK-10
Lena Åstrand,Psykoterapi
(Kit 2.0 3.0 5mm 16GB Adapter ATEN Battery Black cable Cat6 D-Link DDR4 Delock DELTACO DIMM för för Galaxy HDMI iPad iPhone Jupio kabel KAPSOLO Kingston LSZH med Mini och patchkabel Peerless-AV Privacy Pro Samsung SATA Screen Svart Switch till Typ USB Vit white with