    ARTNR COMBOX-L20TAB
Comfortboxen L-For 20 Tablets
Comfortbox Large, för 20st iPads, svart
• Förvarar upp till 20 st iPads
• Yttermått: 400 x 540 x 1040mm
• Inkast mått: 140-200 x 242 x 20 mm
• Vikt: 25 kg
• CE-Märkt Produkt
• Stora hjul för lätt körning
• Inbyggd med automatiska kylfläktar
ARTNR COMBOX-L20TAB
Lena Åstrand,Psykoterapi
(Kit 2.0 3.0 5mm 16GB Adapter ATEN Battery Black cable Cat6 D-Link DDR4 Delock DELTACO DIMM för för Galaxy HDMI iPad iPhone Jupio kabel KAPSOLO Kingston LSZH med Mini och patchkabel Peerless-AV Privacy Pro Samsung SATA Screen Svart Switch till Typ USB Vit white with