    ARTNR 10-PATCH16
DELTACO 10” patchpanel, 12xRJ45, Cat6, 1U, Krone LSA, oskärmad, metall
DELTACO 10″ patchpanel, 12xRJ45, Cat6, 1U, Krone LSA, oskärmad, metall, svart
En stadig patchpanel där de installerade kablarna kan säkras ordentligt utan att riskera en för snäv böjningsradie. Varje ledare kan vara från 22 till 24 AWG och termineras i standard Krone LSA-plintar som är färgkodade efter både TIA T568A och B.
Monteras i 10″-rack där den tar upp 1 Unit i utrymme och ett djup på 100mm.
• Stadig panel av metall med kabelstöd.
• 12 portar med Cat6 RJ45 och 22-24AWG Krone LSA.
Korgmuttrar, buntband och manual medföljer.
Mått (BxDxH): 259x100x44mm
Vikt: 451g
ARTNR 10-PATCH16
Lena Åstrand,Psykoterapi
(Kit 2.0 3.0 5mm 16GB Adapter ATEN Battery Black cable Cat6 D-Link DDR4 Delock DELTACO DIMM för för Galaxy HDMI iPad iPhone Jupio kabel KAPSOLO Kingston LSZH med Mini och patchkabel Peerless-AV Privacy Pro Samsung SATA Screen Svart Switch till Typ USB Vit white with