TP-LINK, Gigabit interface konverter(Mini GBIC), singlemode LC BX 10km

TP-LINK SFP-modul(mini-GBIC), 1000Base-BX, WDM, simplex, singlemode, LC, 1550nm TX/1310nm RX, 10km

Gör att man kan använda en fiber för att skicka signaler åt båda hållen med olika våglängd.
9/125µm. 1,25Gbps. 1550nm/1310nm. 3,3V.


ARTNR TL-SM321A