Fluke Networks SFP-1000SX Gigabit Fiber SFP-modul med DDM för Linkrunner AT Network tester, 850nm, multimode, MSA

SFP-modul för Fluke Networks Linkrunner AT Network tester.


ARTNR SFP-1000SX

Fluke Networks SFP-1000SX Gigabit Fiber SFP-modul med DDM för Linkrunner AT Network tester, 850nm, multimode, MSA