Mikrotik S+31DLC10D SFP+ dual fiber 10gig SM 10km 1310nm

MikroTik S+31DLC10D 10G LC SFP+ modul, 10km, single-mode, silver


S+31DLC10D är en 10G SFP+ modul med en LC-anslutning. Upp till 10 kilometer single-mode fiberanslutningar


• SFP+ modul
• 1310nm våglängd
• Dual LC UPC-kontakt
• Upp till 10 km avstånd
• Snabbar upp till 10 Gbps


ARTNR MKT-10153