Delock Adapter für Tisch-Hubs 60 mm auf 80 mm Durchmesser

DeLock Adapter för 60 mm till 80 mm diameters hubbar för bordsinfällning Denna adapter från Delock lämpar sig för bord med en utskärning på 80 mm diameter, för att använda en 60 mm bordshubb. Adaptern kan användas för USB-hubbarna 61989, 61990 och 61991 för bordsinfällning från Delock. • Material: Plast• Monteringsdjup: 20 mm• Monteringsdiameter: 80 […]

Delock Kabel USB 2.0 Typ-A Stecker > USB 2.0 Typ-B Stecker gewinkelt 1

DeLock USB 2.0-kabel, Typ-A hane > USB 2.0 Typ-B hane vinklad, 1,5 m, svart Denna USB-kabel från Delock möjliggör anslutning mellan en enhet med en USB Typ-B-kontakt och en stationär eller bärbar dator med en ledig USB-port. • Anslutning:  USB 2.0 Typ-A, hane >  USB 2.0 Typ-B, hane vinklad 90°• 1 x ferritkärna• Sladdstorlek:  28 […]

Delock Kabel eSATAp 12 V > SATA 22 Pin 2.5 / 3.5 HDD 1,0 m

DeLock kabel eSATAp 12 V> SATA 22-stifts 2,5 / 3,5 HDD, 1 m, svart Denna Power Over eSATA till SATA 22-stifts kabel gör att du kan ansluta din 2,5 eller 3,5 SATA-hårddisk externt till valfri ledig Power Over eSATA-port (eSATAp). Denna Power Over eSATA-port kombinerar eSATA och USB och möjliggör, med hjälp av de två […]

Snap-in skarvdon för fiber, 2xSC-SC, Singlemode, duplex, grön

Snap-in skarvdon för fiber, 2xSC-SC, Singlemode, duplex, grön Skarvdon med snap-in fäste och panelplatta för att sätta i paneler och boxar. Skarvhylsan är keramisk (Zirconia) och ligger i ett ytterhölje av ABS-plast med ett fäste av metall. En slitstark produkt som inte släpper ifrån sig partiklar. Passar standard SC Duplex hålbild. Levereras med dammskydd. Mått […]

Snap-in skarvdon för fiber, 4xLC-LC, Singlemode, duplex, grön

Snap-in skarvdon för fiber, 4xLC-LC, Singlemode, duplex, grön Skarvdon med snap-in fäste och panelplatta för att sätta i paneler och boxar. Skarvhylsan är keramisk (Zirconia) och ligger i ett ytterhölje av ABS-plast med ett fäste av metall. En slitstark produkt som inte släpper ifrån sig partiklar. Passar standard SC Duplex hålbild. Levereras med dammskydd. Mått […]

Snap-in skarvdon för fiber, 2xLC-LC, Singlemode, duplex, grön

Snap-in skarvdon för fiber, 2xLC-LC, Singlemode, duplex, grön Skarvdon med snap-in fäste och panelplatta för att sätta i paneler och boxar. Skarvhylsan är keramisk (Zirconia) och ligger i ett ytterhölje av ABS-plast med ett fäste av metall. En slitstark produkt som inte släpper ifrån sig partiklar. Passar standard SC Simplex hålbild. Levereras med dammskydd. Mått […]

Snap-in skarvdon för fiber, 4xLC-LC, Singlemode, duplex, blå

Snap-in skarvdon för fiber, 4xLC-LC, Singlemode, duplex, blå Skarvdon med snap-in fäste och panelplatta för att sätta i paneler och boxar. Skarvhylsan är keramisk (Zirconia) och ligger i ett ytterhölje av ABS-plast med ett fäste av metall. En slitstark produkt som inte släpper ifrån sig partiklar. Passar standard SC Duplex hålbild. Levereras med dammskydd. Mått […]

Delock Kabel USB 2.0 Typ-A Stecker > USB 2.0 Typ-B Stecker gewinkelt 2

DeLock USB 2.0-kabel, Typ-A hane > USB 2.0 Typ-B hane vinklad, 2 m, svart Denna USB-kabel från Delock möjliggör anslutning mellan en enhet med en USB Typ-B-kontakt och en stationär eller bärbar dator med en ledig USB-port. • Anslutning:  USB 2.0 Typ-A, hane >  USB 2.0 Typ-B, hane vinklad 90°• 1 x ferritkärna• Sladdstorlek:  28 […]

Delock Kabel USB 3.0 Typ-A Stecker > USB 3.0 Typ-A Stecker 3 m blau

DeLock USB 3.0-kabel Typ-A hane > USB 3.0 Typ-A hane, 3 m, blå Denna USB-kabel från Delock möjliggör anslutning mellan en enhet med en USB 3.0 Typ-A-kontakt och en stationär eller bärbar dator med en ledig USB-port. • Anslutning:  USB 3.0 Typ-A, hane >  USB 3.0 Typ-A, hane• Sladdstorlek:  28 AWG data  24 AWG ström• […]